Ritiály a moudrost – 2014

Rituály a moudrost šamanů z Guatemaly – 2014

 

Rychlé odkazy:

 

O akcích, které proběhly si můžete přečíst na www.neosaman.cz a záznam z rituálu na hradu Okoř bude na www.cestyksobe.cz


Šaman – Tata Pedro Cruz – srdce Atitlánu a šamanka Nan Shumantla Fenix Giron – Shuni přijedou do České republiky na období od 19. července  do 19. srpna 2013.

Po desetiletém navštěvování Země Mayů – Guatemaya – se letos podařilo domluvit návštěvu jednoho z nejváženějších šamanů – duchovních učitelů – z oblasti Atitlánu – v rámci jejich posvátné Pouti za návrat muže a ženy kukuřice.

Budou v České republice 10 dní předávat své zkušenosti, učit o mayských zvycích a Mayském kalendáři, léčit podle mayské tradice, oddávat a křtít po mayském způsobu. Součástí návštěvy budou i přednášky a rituály posvátných ohňů.

Tradice Mayů se opírá o Mayský kalendář, který obsahuje velké množství informací a moudro tisíců let, hrající důležitou roli při různých rituálech a rozhodování v dnešní Guatemaya.

Více o Tata Pedro a Nan Shumantla v jejich zkráceném životopise.

Přečtěte si také další informace o poslání posvátné Pouti za návrat muže a ženy kukuřice 2013 – Tata Pedro a Nan Shuni a podrobnější informace k workshopům a léčení.

Součástí návštěvy v Beskydech, na Vysočině a  Prahy bude:

  • Návštěva posvátných a silových míst a aktivace a propojení těchto míst s dalšími místy světa a tradiční posvátné rituální ohně a očistné rituály.
  • Dva dvoudenní a jeden jednodenní seminář – workshop – zaměřený na práci s energií tradičním mayským způsobem, sebepoznávání a Mayská znamení a horoskopy.
  • Léčení tradičním mayským způsobem – individuální léčba max. 13 osob celkem.
  • Obřady – křest dětí, duchovní svatba, New Walkers – rituál pro novou pouť životem (životní směr).
  • Promítání filmu – Vysočina, Beskydy, Ostrava, Praha. 

Podrobný program s termíny jednotlivých akci naleznete na této stránce.

 

Popis energií, které budou působit během cesty Tata Pedro a Nan Shumantla najdete na této stránce.

 

Tata Pedro Cruz - srdce Atitlanu a šamanka Nan Shumantla Fenix Giron - Shuni

Tata Pedro Cruz – srdce Atitlánu a šamanka Nan Shumantla Fenix Giron – Shuni

Výzva od organizátora návštěvy – Dominika Tetíka:

Tata Pedra znám již deset let a i když se s ním setkávám každý rok v Guatemaya, považuji tuto možnost za výjimečnou i pro mne, proto vás chci povzbudit do účasti na tomto setkání.

Součástí organizace této akce je i finanční zabezpečení této návštěvy, a proto pokud můžete přispět i vy jakoukoliv částkou a tuto akci podpořit, dejte prosím vědět. Libovolnou částkou můžete přispět i během veřejných ceremonií rituálních posvátných ohňů.

VIDEO: Tata Pedro Cruz hraje na flétnu u posvátného ohně u jezera Atitlán, Guatemala:

VIDEO: Tata Pedro Cruz – poselství od jezera Atlitlán Září 2009:

Fotogalerie: ceremonie posvátných ohňů u jezera Atitlán 2013, Guatemala:

Pokud máte zájem o setkání s Tatou Pedrem a o účast na rituálních ohních pořádaných na silových místech a v horách České Republiky a na Vysočině pište na:

Dominik Tetík
guatemasaze@gmail.com
nebo volejte na tel.: +420  777 69 09 79.

Aktuální informace o programu najdete na stránce: www.guatemaya.cz a www.tvorivamysl.cz

Leave a Reply