Workshopy s Tata Pedro


Workshopy:

Mayská aktivace při východu nebo západu slunce. Jsou to krátké meditace a čas osobních modliteb, kdy každá osoba pod naším vedením dojde ke své osobní invokaci (probuzení vnitřní síly), a společně oslavíme východ a západ slunce.

Tradiční mayská posvátná ceremonie ohně. Provedeme 2-3 ceremonie s bubny, chřestidly, svíčkami, zpěvem a tancem a vyvoláním mayských posvátných energií.

Mayské posvátné dýchací techniky – mudry, jsou to dechová cvičení, která obsahují podstatu posvátného mayského kalendáře a jsou prováděny, aby probudily naše vědomí a rozproudily v nás energii a podpořily přirozené napojení.

Mayské zírání do slunce a techniky pro obnovu energií – jsou to úžasné workshopy, které lze provést pouze při východu slunce. Významně zlepšují vaši koncentraci, paměť a celkovou kondici,

Probuzení vnitřního vesmíru v životě v posvátném mayském čase.
Zde se budeme učit, jak sestavit vlastní mayský Strom života a jak může obohatit váš život. Naučíte se také, jak se povznést do další dimenze života.

Zlatá kniha vědění. Je to workshop pro pokročilé. Vysvětluje lidské tělo a posvátný Mayský kalendář a jak může transformovat váš život ve vztahu k lidskému tělu, meridiánům, orgánům a čakrám.

 

Informace ke křtům, mayskému posvátnému svazku a iniciaci nových poutníků

Křest
je uvedení dětí bez rozdílu věku – nejprve k AJAAW (ke stvořiteli a původci všeho), pak k Matce Zemi, čtyřem základním směrům vesmíru, stejně jako ke čtyřem otcům a čtyřem živlům. Také k 20-ti posvátným mayským Navalům a k posvátnému ohni. Nakonec budou děti očištěné květinovou vodou.

Pro mayský křest musí rodiče najít 13 posvátných bylin a pak z nich připravit odvar. Voda se má vařit 13 minut a dalších 13 minut ji nechte odstát. Pak vodu slijte do skleněné nádoby a vezměte ji k obřadu spolu s květinami zabalenými do bílého papíru nebo bílého kusu látky. Na „křestní“ papír mají rodiče napsat názvy 13-ti bylin a ke každé přiřadit přání pro dítě.

K tomu budeme potřebovat asi 20 minut sezení s rodiči, abychom určili mayské znamení dítěte a poučili rodiče o mayském stromu života.

Mezi 13-ti posvátnými bylinami mohou být rozmarýn, tymián, levandule, růže, šalvěj, routa vonná, máta nebo jasmín nebo jakékoliv jiné, které rodiče preferují a považují je za nejvhodnější. Dítě a rodiče musí mít bílé šaty.

 

Mayské posvátné svazky
jsou duchovní spojení, opravdová spojení LÁSKY ze srdce, nezahrnují ŽÁDNÉ písemné dohody.

Uvedeme páry, stejně jako děti, nejprve k AJAAW, pak k Matce Zemi, čtyřem základním směrům vesmíru, ke čtyřem otcům a čtyřem živlům, k 20-ti posvátným mayským Navalům a posvátnému ohni.

Pár bude mít s námi asi 20 minut sezení, kdy shlédneme, zda jsou jejich energie kompatibilní a zda si opravdu přejí tento svazek. Požádáme pár, aby každý sepsal pět věcí, kterých si dnes jeden na druhém cenní.

Žádáme, aby se páry oblékly do béžových šatů, a ne do bílých, protože jsou už dospělí.

Žádáme, aby si každá osoba, která se žení/vdává po mayském způsobu, připravila obětinu pro posvátný oheň. Každý za sebe tak může zvolit něco osobního a také cokoliv, co si přeje nechat odejít ze své minulosti. Tak, aby do nového svazku vstupovali oba osvobozeni. Vše, co je posvátné pro každého z nich může být obětina posvátnému ohni (květiny, dopisy, fotografie, oděvy, kadidla, vykuřovadla, plyšová zvířátka – cokoliv!). Dohromady přináší posvátnému ohni jako oběť svůj den posvátného spojení.

 

Obřad nových poutníků – nové životní cesty (New Walkers)

Tato ceremonie je povolávací iniciací pro cestu poutníka (novou životní cestu). Posvěcení je podobné jako u křtu a spojení svazku, ale poutníci získají navíc speciální medicínský váček.

Také zde proběhne sezení s “novým poutníkem” a sestavíme pro něj mayský Strom života, abychom mu pomohli najít jeho životní cestu. Musí si připravit zvláštní obětinu a složit slib sobě a své cestě (svému životnímu naplnění).

Obětina bude také nabídnuta posvátnému ohni. Oděv má být červený a žlutý.
Je zde speciální obřad, kdy poutník obejde 13 krát okolo posvátného ohně.

 

Nabídka našich osobních léčebných metod

Zde jsou témata pro individuální léčení (každé léčení trvá jednu hodinu) – zkonzultujeme je vždy až během léčení (!):

  • Mayský strom životního naplnění
  • Mayské harmonizační léčení pomocí krystalů
  • Mayská posvátná rozpoznávací terapie
  • Mayská regrese za pomocí Alfa tónů
  • Mayská očista aury a harmonizace čaker
  • Mayská harmonizace 13 měsíců pro ženy
  • Při velmi výjimečných a důležitých příležitostech provádíme obřad prastarého posvátného mayského věštění, které je velmi přesné a úžasné

 

2 odpověď na “Workshopy s Tata Pedro”

  1. franta

    to je za tezky penize! v tom bude mit prsty Alžbětka!

Leave a Reply